Andresovy léčebné minerály

Dečky jsou vyráběny z 99,2 % čistého vápence (CaCO3).Krystalický vápenec – mramor, který je používám pro výrobu deček, vznikl v dávné geologické minulosti tlakem při horotvorných pochodech a je zbavený většiny škodlivých příměsí. Pro výrobu léčebných pomůcek můžeme mramory drtit na potřebné frakce.

Co se děje přikládáním léčivých minerálů k lidskému tělu?

Zářivé světlo – energie – vyzařuje z fyzického těla a my jsme schopni ji vnímat jako barevné světlo, tzv. „auru“ Vnímáme ji jako seskupení vrstev energetického pole obalující fyzické tělo. Jedna z vrstev energetického pole je známa jako vrstva éterická. Jedná se o energetický otisk našeho fyzického těla, který dosahuje pouze do krátké vzdálenosti za náš fyzický povrch. Změny v této éterické vrstvě se přímo dotýkají našeho fyzického zdraví a emočního stavu. A právě na této úrovni krystaly působí – snaží se uvést energie éterické vrstvy do stavu harmonie a rovnováhy a posílit tím náš pocit celkové spokojenosti a zdraví. Proto je důležité přikládat dečku vždy co nejblíže k tělu na delší dobu.

Odborníci v oboru „energetické medicíny“ potvrzují prognostický význam aury a opírají se o výzkum elektromagnetického pole. Tvrdí, že aura bude hrát v budoucnu stále důležitější roli v prevenci nemocí, protože řada onemocnění se údajně projeví změnou tělesného energetického pole až o několik let dříve, než dojde k jejich fyzickému projevu. Udržování zdravé aury tak můžeme zařadit do preventivní medicíny. Dosáhnout toho lze celou řadou způsobů – obklopením se prostředím se zdravými rostlinami, navštěvováním přirozeně posilujících míst, jako jsou například lesy nebo hory, přijímáním čerstvých potravin namísto polotovarů, vyloučením toxinů jako je například kouření. A v neposlední řadě vhodným výběrem lidí kolem sebe, kteří neodsávají naši energii svým negativním pohledem na svět.

Účinky bílého kalcitu

Bílý kalcit, kterým je vyplněna i naše dečka, posiluje kosti, pomáhá léčit kostní choroby, reguluje látkovou výměnu, čistí pleť, podporuje léčení kožních chorob, reguluje srdeční činnost, mírní žaludeční a střevní potíže a zlepšuje srážlivost krve. Voda s obsahem vápníku snižuje štěpivost a měknutí nehtů, posiluje zubní sklovinu. Kalcit především aktivuje imunitní systém, a to je pravděpodobně jeho nejdůležitější pozitivní vlastnost.

Za posledních pár týdnu jsme zjistili, že dečky pomáhají pro rychlé hojení ran po operaci, regeneraci kloubů, urychluje průběh rýmy, kašle, napomáhá k odkašlávání, uzdravuje záněty v ledvinách, usnadňuje dýchání a tlumí astmatické záchvaty, napomáhá rychlé hojení zlomenin a to i v případech, pokud pacient má problémy s cukrovkou. Velmi se dečky osvědčily jako podpůrný prostředek pro zvládání chemoterapií a odstranění bolesti v zádech ….

NABÍDKA:

velká_D

Velká dečka - rozměr 25 x 60 cm,
2 vázací šňůrky, hmotnost 600 g.
Cena 800 Kč.

malá_D

Malá dečka – rozměr 25 x 30 cm,
4 vázací šňůrky, hmotnost 300 g.
Cena 400 Kč

šála_D

Šála - rozměr 12 x 60 cm,
bez vázacích šňůrek,
hmotnost 300 g. Cena 400 Kč.

individuál_D

Individuální dečka – rozměr dle přání, (vhodné do dětské postýlky, do auta na sedadlo, atd.) Cena dle váhy a velikosti.

Jak objednat?
• Telefonicky:
+420 737 671 651 (Milena)
+420 222 724 266 (Pevná Praha)

• Mailem:
milena.andresova@seznam.cz

Dodací lhůta cca 14 dní.
Balné 20 Kč (pouze při zaslání poštou)
Poštovné do 500 g / 71 Kč na dobírku.
Poštovné do 2000 g / 97 Kč na dobírku.
Při odběru deček nad 2000 g – neúčtujeme balné.
Při odběru deček nad 5000 g – neúčtujeme ani poštovné
Jiné množství dle dohody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>