Yoga-pohoda podporuje LÉKAŘE BEZ HRANIC

Krásný den všem,

díky tomu, že chodíte na mé lekce, část peněz odchází na charitativní činnost a to podpora LÉKAŘŮ BEZ HRANIC.
stažený soubor
Lékaři bez hranic / Médecins Sans Frontières jsou mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů, kteří měli přímou zkušenost s hladomorem v Biafře. Zdravotní péči ve více než 70 zemích světa poskytujeme s pomocí téměř 3 000 mezinárodních a 32 000 místních spolupracovníků.

Myslím, že se máme o opravdu skvěle a proto aby bylo vícero lidem dobře podporuji měsíční terapeutickou výživu pro jedno dítě v zemi, kde vládne beznaděj a nemožnost sehnat jídlo pro sebe a své děti.

Pokud chcete pomoci máte možnost zde.pravdu skvěle a proto aby bylo vícero lidem dobře podporuji měsíční terapeutickou výživu pro jedno dítě v zemi, kde vládne beznaděj a nemožnost sehnat jídlo pro sebe a své děti.

Pokud chcete pomoci máte možnost zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>